pod basztą

Das Johanniterschloss ist die größte touristische Attraktion von Łagów. Das Komplex wurde restauriert und hat einen besonders ästhetischen Charakter. Ein breiter Gang führt direkt zum glasüberdachten Innenhof im Stil des Barocks und der Renaissance, der das Herz des Schlosses bildet.

Bujna przyroda wpisana w urozmaicony morenowy krajobraz, jeziora otoczone bukowymi lasami, wąwozy oraz rzadko spotykane gatunki roślin i zwierząt. Wszystko to otacza kameralną miejscowość Łagów. Niepowtarzalny klimat nadają miasteczku obiekty naznaczone przez różne epoki. Zapraszamy do podróży i odwiedzin NASZYCH OBIEKTÓW:

pod basztą

Spa Morena jest nieco oddalona od ścisłego centrum Łagowa. Jej szarosrebrzysta świetlista fasada pięknie kontrastuje z kolorami otaczającego parku. Przestronne i gustowne wnętrza holu i recepcji w kolorach szarości, złamanych bieli z dodatkiem srebra zapraszają do środka. Postmodernistyczna restauracja oraz sale konferencyjne skłaniają do spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń.

Zabiegi Spa to ceremonie stanowiące holistyczne podejście do pielęgnacji zdrowia i urody. Inspirowane naturą, działają jak żywioły. Przywracają harmonię, łagodzą stres, napięcia, wyciszają, wprowadzają w krainę łagodności, ale także dodają energii, wzmacniają i regenerują siły, przywracając wiarę w siebie i swoje możliwości.
W atmosferze ciepła, magii zapachu , dźwięku, przyćmionego światła pragniemy zaoferować maksimum odprężenia, zadowolenia i luksusu.

Spa Morena powstała z myślą o Was Wszystkich – tych którzy poszukują…, kroczą przez życie nieustannie mając w świadomości doskonalenie samego siebie. Utrzymanie w najlepszej równowadze sprawności swojego organizmu w sferze emocjonalnej, duchowej i fizycznej stanowi o tym kim jesteśmy. Co raz częściej nasze życie codzienne daleko odbiega od naturalnego zegara biologicznego, płacimy za to ogromną cenę -tą ceną jest degeneracja energetyczna organizmu.